Kategorie

Záchrana dat

Zachraňujeme data z pevných disků, USB flash disků, DVD, paměťových karet a jiných médií. Jsme specialisté na 2,5" pevné disky notebooků. Při záchraně RAID polí jsme nezávislí na použitém řadiči. Našimi zákazníky jsou jednotlivci, malé firmy, nadnárodní společnosti, státní instituce i banky. Oceňují naše korektní jednání, individuální přístup, rychlost, dobrou cenu a bezpečnost předaných dat. Platí se jen pokud je záchrana dat úspěšná. Svoz zakázky a vstupní diagnostika ZDARMA.

 

Co umíme zachránit:
 
Pevné disky HDD
Vlastníme technologie i know-how na záchranu dat z disků prakticky všech výrobců (Fujitsu, Hitachi, IBM, Maxtor, Quantum, Samsung, Seagate, Western Digital), provedení (1,8“, 2,5“, 3,5“, 5,25“) i rozhraní (ATA, SATA, SAS, SCSI, RLL, MFM, …). Máme zkušenosti s disky z nejrůznějších výrobních zařízení, jako např. NC stroje. Jsme specialisté na 2.5’’ notebookové disky.
 
Extérní disky
Externí disk uvnitř skrývá klasický pevný disk. Tyto disky však častěji podléhají poškození typu nárazu (pádu) nebo přepětí (použití nesprávného adaptéru). Vždy je potřeba externí rámeček otevřít a pracovat přímo s pevným diskem.
 
Disky DVD rekordérů a videokamer
Poškodilo se vám zařízení, na kterém jste měli nahrané desítky hodin videí, které již znovu nepořídíte? Vlastníme na zakázku vyvinutý software, pomocí kterého dokážeme vaše záběry převést do formátu, se kterým si již váš počítač poradí.
 
Disková pole RAID
Stále oblíbenější, stále používanější. Nezáleží na typu pole nebo použitém řadiči. Dokážeme sestavit všechny běžně dostupné konfigurace jako RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 6, ale i nestandardní a méně používané typy a jejich kombinace (např. RAID 3, RAID 10, RAID 0+1, RAID50, ale i třeba ReiserFS).
 
USB flash disky, pamětové karty
Vlastníme zařízení, kterým dokážeme přečíst data ze samotného paměťového čipu. Následně simulujeme algoritmus řídícího čipu tak, abychom získali veškerá data na flash disku nebo paměťové kartě uložená.
 
SSD disky
Fungují na podobném principu jako USB flash disky. Záchrana dat z SSD disků se od flash disků prakticky liší pouze vyšší časovou a výpočetní náročností vyplývající z vyšších kapacit disků.
 
CD, DVD, BluRay media
Tzv. optická média jsou oproti pevným diskům velmi odolná proti nárazu (pádu) a magnetickému poli. Nejčastějším poškozením, mající na svědomí nečitelnost optického média, bývá poškrábání povrchu nebo rozpad záznamové vrtvy.
 
Ostatní média (Diskety, FDD, datové pásky, ZIP, JAZ,..)
 
 
Data 112 záchrana dat - více informací
 
 
 
Úvod - Opravy LCD displejů - Záchrana dat